Aktualnie jesteś na niepełnej wersji portalu, aby zobaczyć wszystkie treści ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ

Dodaj odpowiedź

Kulinaria

Naczynia i sprzęty kuchenne

Napisano: 06 Październik 2015 - 08:09
Czyli co może być nam przydatne w kuchni?... jakies pomysły, zdjęcia? 
ja mam takie...
4 odpowiedzi w tym wątku
Napisano: 09 Październik 2015 - 09:36
W kuchni wszystko co pomoże się przydaje
Napisano: 15 Październik 2015 - 08:42
mam jeszcze parę fajnych pomysłów, sama chciałabym mieć takie  przedmioty w kuchni
Napisano: 14 Czerwiec 2016 - 21:13
Garnek mi się bardzo podoba Gdzie takie cudo można dostać? Ja z pomocników kuchennych uwielbiam krajalnice do jajek (bo jak kroje ręcznie to mi 3 plasterki tylko wychodzą ) i krajalnice do jabłek (pokroić i złożyć z powrotem dziecku jałbko do przedszkola - rewelka), teraz zainwestowałam w blender kielichowy ale taki aby kruszył lód i zamiast typowych lodów trochę jogurtu naturalnego i zamrożone owoce poza tym za specjalnie nie inwestuje w gadzety w kuchni bo miejsca mało mam. Jedyne do czego mam słabośc to są formy i foremki do ciast, ciasteczek Już mi się nie mieszczą upychane w szafce
Napisano: 15 Czerwiec 2016 - 07:34
Garnek znalazłam na allegro na przykład http://allegro.pl/ikea-skanka-garnek-z-pokrywka-szary-5l-i6245220658.html?reco_id=4420965f-32be-11e6...

Blender ręczny, kielichowy, robot kuchenny (najlepiej taki droższy lepszy - kupiliśmy za czasów studenckich jeszcze taki ze średniej półki i ciągle coś w nim szwankuje) z funkcją tarkowania, sokowirówki itp. jak najbardziej. Ale za gadżetami póki co nie przepadam, nawet ziemniaki łatwiej mi obierać zwykłym nożem niż obieraczką (w przeciwieństwie do męża mego)