Aktualnie jesteś na niepełnej wersji portalu, aby zobaczyć wszystkie treści ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ

Modlitwa Różańcowa

utworzył: Asia
Michał

13. NOWENNA POMPEJAŃSKA  ZA OJCZYZNĘ

 

Zapraszam wszystkich, komu leżą na sercu sprawy Ojczyzny i jej bezpieczeństwa, do zgłoszenia się do uczestnictwa w tej kolejnej Nowennie (od 27 listopada 2016 do 19 stycznia 2017).  Poprzednie 12 Nowenn nie pozostały bez skutku: wygranie wyborów przez patriotów 24 maja i 25 października 2015i choć wybrańcy nie zawsze stali na wysokości zadania, ale i tak są zdecydowanie lepsze od POprzedników, oraz długo oczekiwane rozpoczęcie formalnego Aktu Intronizacji w Łagiewnikach 19 listopada 2016 roku, odnośnie którego Pan Jezus powiedział poprzez swego proroka"Przyjmę intronizację od waszego Narodu, którą zaproponowali wasi biskupi...  Gdy nastąpią w swoim czasie w Narodzie i hierarchii stosowne zmiany, których oczekuję, wówczas powtórzycie Intronizację, ulepszając Ją o brakujące szczegóły." (Przekaz z dn. 25.10.2016)

 

A więc INTENCJA tej Nowenny będzie następująca:

 

O ZWIEŃCZENIE AKTU INTRONIZACJI JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI ZGODNIE Z PLANEM BOŻYM

 

„Pragnę, by Moja Intronizacja odbyła się w Sanktuarium Jasnogórskim obok Mojej Najdroższej Matki – Królowej waszej Ojczyzny...  Jam, Jezus Chrystus, wam to przekazuję z wielkiej Miłości do waszego Narodu, że Moje miejsce jest razem z Moją Matką, która stała pod Krzyżem i Mnie porodziła z Ducha Świętego.” (Przesłanie z dn. 16.09.2016)

 

oraz dostosowanie praw państwowych do Praw Bożych (poczynając od pełnej ochrony życia), ponieważ tylko taka Intronizacja – pełna i na Bożych, a nie ludzkich warunkach – zapewni Polsce upragnione błogosławieństwo i bezpieczeństwo.

 

Nie ma żadnych ograniczeń w przyjmowaniu tajemnic do rozważania. Może to być 1, 2, 3, 5 dziesiątek, a nawet cały różaniec. Nie jest to jednak obowiązek, zawsze można zostać przy jednej.  Zgłaszać się można, jak poprzednio, bezpośrednio pod tym wpisem,  na mail msybirak@gmail.com  lub na Forum, gdzie są podane szczegóły:  http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/np-13

17 Listopad
Michał

Armia Jezusa Chrystusa Reszty Kościoła 

http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/ks/reszta.html

9 Listopad
Michał

BÓG OJCIEC: Dziś 7. dzień miesiąca i dziś jest dzień Mojego Święta. Dziś udzielam światu specjalnych Łask, szczególnie tym, co o to proszą Mnie, jako Ojca całej ludzkości. Mało, kto o Mnie pamięta i czci Mnie, a przecież i Ja zasługuję na cześć. Ja Jestem twój Bóg i Pan i proszę, aby kto tylko będzie mógł i chciał niech uczci Mnie w każdy 7. dzień każdego miesiąca, a w sierpniu dodatkowo w 1. niedzielę sierpnia. http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/ks/bog_ojciec.html

7 Listopad
Piotr
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mb.rozaniec

Aplikacja umożliwia odmawianie:

- Różańca świętego
- Nowenny Pompejańskiej
- Koronki do Miłosierdzia Bożego.

(Działa bez potrzeby włączania internetu)
19 Kwiecień
Ewa
Kto z Was potrafi... odmawiać?
7 Kwiecień
Ewelina
Proszę Cię Matko Boża o wytrwałość i cierpliwość, usuń z mojego serca  gorycz. Czasami mam myśl, aby uciec z tego alkoholowego domu, powstrzymuje mnie tylko mój syn.
31 Styczeń
Anczao
BEZBRZEŻNA DOSKONAŁOŚĆ „Maryja jest najdoskonalszym arcydziełem Najwyższego”- pisał św. Ludwik Maria Grignion de Montfort w swoim “Traktacie o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny”, uznawanym dziś za klasykę literatury maryjnej. Czytamy w nim dalej, że „(…) nie jest możliwe poznać wysokości Jej zasług, które się wznoszą aż do tronu Boga, ani zmierzyć ogromu Jej miłości, szerszej od całej ziemi, ani pojąć wielkości Jej władzy, którą Ona posiada nawet nad Bogiem samym. Nie sposób wreszcie zbadać bezdennej głębokości Jej pokory, Jej cnót i wszelkich łask. O niepojęta wysokości! O, niewypowiedziany ogromie! O, niezmierna wielkości! O, głębio bezdenna!”.

Czytaj więcej na: http://opinio.pl/?p=12016
11 Styczeń
Agnieszka
Odmawiajmy różaniec nie tylko w październiku..

a tak dla przypomnienia 

tajemnica radosna - poniedziałek, sobota
tajemnica bolesna - wtorek, piątek
tajemnica światła - czwartek
tajemnica chwalebna - środa, niedziela
4 Listopad