Aktualnie jesteś na niepełnej wersji portalu, aby zobaczyć wszystkie treści ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ

Stop Aborcji

utworzył: Karolina Jurkowska
Paweł
M. Jurek w Paryżu: Głosowanie za #ZatrzymajAborcję "aktem prawdziwie narodowym". 
27 Styczeń
Zygmunt
http://niezalezna.pl/96499-brawo-trump-onz-bez-kasy-na-aborcje

"Departament Stanu USA poinformował w poniedziałek o zakończeniu finansowania przez Stany Zjednoczone Funduszu Ludnościowego ONZ (UNFPA), ponieważ Fundusz ten wspiera "przymusową aborcję lub sterylizację".

W liście skierowanym do przewodniczącego komisji spraw zagranicznych Senatu Boba Corkera Departament Stanu podkreślił, że Fundusz Ludnościowy "wspiera, lub uczestniczy w zarzadzaniu programem przymusowej aborcji, lub sterylizacji bez zgody osób zainteresowanych".

Reuter podkreśla, że to cięcie jest pierwszym z zapowiadanych przez prezydenta Trumpa ograniczeń finansowania ONZ przez USA. Skłania to do postawienia pytania, jak głębokie będą cięcia funduszy dla innych agend ONZ." Jesteśmy zatem świadkami ukrócenia jednego z przejawów deprawacji polityki światowej. Niech świadomość, iż można w życiu politycznym kierować się względami etycznymi potrząśnie także sumieniami naszych rodzimych zwolenników zabijania nienarodzonych.
4 Kwiecień
Zygmunt
http://niezalezna.pl/95400-poslowie-pro-life-tworza-zespol

Oby nowa inicjatywa posłów, tworzących Parlamentarny Zespół na rzecz Prawa do Życia stała się przełomem w przywróceniu godności życia publicznego. Przed posłami trudne zadanie: przekonać niezdecydowanych, że fundamentalne wartości takie, jak życie ludzkie nie mogą być przedmiotem dyskusji  - stanowią fundament demokracji i nie podlegają głosowaniu. Odrzucić - w imię wspólnego wszystkim człowieczeństwa totalitarny dyktat zwolenników aborcji. Życie najsłabszych na to zasługuje.
15 Marzec
Anna
Czytam te wpisy i łzy ciekną mi po twarzy. Celebrujmy życie ku chwale Pana. ABORCJA=MORDERSTWO. Ratujmy dzieci. Pozdrawiam serdecznie, w Bogu nadzieja.
28 Luty
Łucja Agnieszka
26 Luty
Zygmunt
http://niezalezna.pl/93044-wyznanie-feministki-jestem-pro-life-aborcja-akt-przemoc

Pouczający wywiad z Destiny Herdon-De La Rosa, przewodniczącą organizacji New Wave Feminists zamieszcza wczorajsza niezalezna.pl. Działaczka feministycznej organizacji pro-life opowiada o walce o odzyskanie ruchu feministycznego, skorumpowanego przez wybierające drogę przeciw życiu jego przedstawicielki. Lektura wywiadu napawa optymizmem: za życiem opowiadają  się przedstawicelki organizacji kobiecej, aktywnie działające na rzecz ochrony życia ludzkiego zagrożonego przez pro-aborcyjne obsesje części kobiet. Bardzo polecam artykuł.
30 Styczeń
Zygmunt
http://niezalezna.pl/92753-donald-trump-uderza-w-organizacje-proaborcyjne

Nareszcie! Organizacje promujące zbrodniczy proceder aborcji poza granicami USA zostają pozbawione pomocy finansowej rządu tego kraju. Jest to oczywiście krok ku trudnej do osiągnięcie normalności: całkowitemu zakazowi aborcji na całym świecie. Jakkolwiek nachalna propaganda liberalna usiłuje narzucić inny punkt widzenia - nie rezygnujmy z patrzenia na życie ludzkie i sprawę jego ochrony we właściwych proporcjach: wszelkie zabójstwo niewinnej istoty ludzkiej jest grzechem. Niech decyzja Donalda Trumpa będzie wsparciem dla wszystkich ruchów pro-life, także działających w naszym kraju!

Donald Trump uderza w organizacje proaborcyjne - niezaleznapl
24 Styczeń
Bartłomiej
No, wreszcie ludzki ruch, a nie zrzucanie odpowiedzialności jeden na drugiego - tak trzymać!
9 Styczeń
Bartłomiej
Słyszę skądinąd, że PFROŻ odcina się od fundacji Pro. Ta druga też ponoć troszkę na nich psioczy.
Ludzie, skończcie wreszcie te wewnętrzne zagrywki między sobą!!! DZIECI GINĄ!

Tak w ramach przypomnienia. Rzeczywistość przerosła moje obawy sprzed 4 miesięcy.
http://twojaparafia.pl/forum/thread/1921
3 Styczeń