Aktualnie jesteś na niepełnej wersji portalu, aby zobaczyć wszystkie treści ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ

STOP GENDER

utworzył: Krzysiek Polak z Polski
Zygmunt
Szczególnie (choć wcale nie tylko) członkom grupy STOP GENDER warto polecić  filmik Kabaratu Moralnego Niepokoju "Zaproszenie na ślub" z postów dzisiejszego dnia na głównej stronie. Dobrze jest czasem skonfrontować postawę tradycyjną z indywidualistyczną "na wesoło". Śmiech niekiedy daje siłę do zachowania spokoju i pewności siebie w obliczu absurdów - takich np., jakie są obecne w ideologii gender.
24 Listopad
Zygmunt
Przeciw ideologii genderyzmu przemawia zarówno wzgląd na naturę człowieka, jak i względy społeczne. Mam tutaj na myśli występowanie naturalnej, związanej z płcią ambicji u mężczyzn. Oznacza ona brak przyzwolenia na krzywdzenie słabszych - zwłaszcza, choć nie tyko - członków własnej rodziny, rycerskość wobec kobiet, gotowość stanięcia w obronie własnej Ojczyzny. Zniewieściałość mężczyzny w każdej chyba kulturze była traktowana jako tytuł do wstydu.
Kto, wobec braku pełnienia tradycyjnych ról społecznych przez mężczyzn, miałby bronić własnego kraju w obliczu zagrożenia: zniewieściali przedstawiciele płci męskiej, czy snobujące się na męskość kobiety? Nawiasem mówiąc, to chyba nie przypadek, że rewolucja obyczajowa lat 60-tych ubiegłego wieku była w wielu swych przejawach finansowana z pieniędzy wywiadu sowieckiego. Hołdowanie przeciwnym naturze zachowaniom jest bowiem równoznaczne z upadkiem moralności indywidualnej i społecznej...
22 Listopad
Michał

Armia Jezusa Chrystusa Reszty Kościoła 

http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/ks/reszta.html

9 Listopad
Ewa
Co o tym myślicie?
Transpłciowy mężczyzna urodził zdrową córeczkę. Zamierza też karmić piersią
Transpłciowy mężczyzna urodził zdrową córeczkę. Zamierza też karmić piersią Foto: twitter.com/visir_is/


Henrý Steinn miał zacząć kurację hormonalną, ale zorientował się, że jest w ciąży - informuje "The Independent".

19-letni Henrý z Islandii był w trakcie zmiany płci i już miał zacząć kurację hormonalną, gdy dowiedział się, że nosi w sobie dziecko. Postanowił ciążę przejść jako mężczyzna, ale wstrzymał się z przyjmowaniem testosteronu.

Transgender man gives birth to baby girl

Jak twierdzi, nie odczuwał żadnych "kobiecych przypadłości" i 13 kwietnia urodził zdrową córeczkę. Zamierza też karmić piersią, aż "oboje będą mieli dość" - wtedy wróci do terapii hormonalnej.

To pierwszy taki przypadek w Islandii.

http://noizz.pl/lgbt/transplciowy-mezczyzna-urodzil-zdrowa-coreczke-zamierza-tez-karmic-piersia/fz78...
6 Maj
Ewa
I nie wiadomo czy smiać się czy płakać.

20-letnia Norweżka uważa się za zwierzę. „Jestem kotem uwięzionym w ciele człowieka”


Nano, 20-letnia mieszkanka Norwegii, uważa się za kota. Według kobiety, w wieku szesnastu lat zrozumiała, że tak naprawdę jest zwierzęciem. Nano syczy na psy, nie lubi wody, a także uważa, że widzi w ciemności i ma lepszy węch niż zwykły człowiek. O swoim przypadku opowiedziała telewizji NRK. Opublikowany na YouTube film ma już ponad 2,5 mln wyświetleń.

Nano rekompensuje sobie brak kociego ciała zestawem gadżetów. Na głowie nosi kocie uszy, na dłoniach kocie łapy, ma także doczepiony ogon. Niejednokrotnie zdarza się dziewczynie chodzić na czworakach. Co więcej, Nano próbuje także polować na myszy, ale jak oświadczyła, na razie jeszcze się jej nie udało.

Norweżka od lat chodzi do psychologa. Specjalista uważa, że Nano wyrośnie z tego, jednak dziewczyna jest innego zdania: „Myślę, że będę kotem już całe życie” – stwierdza 20-latka i kwituje słowami – „Taka się urodziłam”.

Sceptycznie do historii kobiety-kota podchodzi członek Family Research Council, Peter Sprigg. Sprigg w wątpliwość podaje prawdziwość zamieszczonego w internecie filmu.

„Nie mam pojęcia, czy ta historia norweskiej kobiety, która zapewnia w wideo na YouTube, że jest kotem, ma być odbierana na poważnie czy jest to po prostu oszustwo. Biorąc jednak pod uwagę dzisiejszą ‚politykę tożsamości’, nie zdziwiłbym się, gdyby miała to być prawda”.

Według członka FCR, przypadki takie jak Nano czy 50-letniego mężczyzny, który uważa się za 6-latkę są wynikiem wszechobecnej politycznej poprawności.

„Oczywiście pojawia się pokusa, by powiedzieć, że to jest śmieszne. Można przecież zbadać jej DNA oraz anatomię ciała i na podstawie tego udowodnić, że jest człowiekiem, a nie kotem. (…) Jednak dzisiejsza polityczna poprawność nakazuje nam traktować takie oświadczenia ze śmiertelną powagą”.http://pikio.pl/20-letnia-norwezka-uwaza-sie-za-zwierze-jestem-kotem-uwiezionym-w-ciele-czlowieka-vi...
3 Luty
Ewa
Gowin nie zlikwiduje gender studies

Nie zapowiadałem likwidacji gender studies; jestem w takich sprawach szczerym liberałem, uważam, że zasada autonomii uczelni i wolności akademickiej jest święta - mówi PAP minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, pytany, czy będzie naciskał na likwidację tego kierunku na polskich uczelniach.

Gowin nie zlikwiduje gender studies
  Marcin Obara /PAP Jarosław Gowin

"Moje słowa zostały przeinaczone przez niektóre media. Nie mówiłem, że zamierzam zlikwidować gender studies. To nie leży w gestii ministra" - powiedział PAP Gowin.

Wątpliwości takie pojawiły się po jego wypowiedzi, że podejmie działania mające na celu odebranie statusu czasopisma naukowego periodykom propagującym postulaty ruchu LGBT i tzw. gender studies. Gowin zaznaczył, że "fałszywie przypisano mu takie intencje", zwłaszcza że "w gestii ministra nie leży usunięcie czasopism z tego zakresu »badań« z międzynarodowych rankingów czasopism".

"To są rankingi autonomiczne. Ja tylko zwracam uwagę na to, że w humanistyce pojawiła się - tak jak marksizm w czasach PRL-u - narzucana odgórnie pseudonauka. Dzisiaj niestety oddolnie pojawiają się, finansowane bardzo szczodrze przez instytucje europejskie, inne pseudobadania. Studia lesbijskie czy studia gejowskie to jest tylko taki najbardziej skrajny przykład pseudonauki" - wskazał.

Zarazem zastrzegł: "Nie jest jednak moją rolą i zamiarem ingerowanie w sferę wolności badań. Jak ktoś chce takie pseudonauki rozwijać - proszę bardzo. Ja mogę tylko żałować, że tak dużo środków, które mogłyby pójść na rzeczywiste badania, jest marnowanych na te dziedziny - w moim przekonaniu sztuczne".

Dopytywany, czy w takim razie gender studies na polskich uczelniach nie są zagrożone, Gowin odpowiedział: "To nie ode mnie zależy. Jestem w takich sprawach szczerym liberałem. Uważam, że zasada autonomii uczelni i wolności akademickiej to zasada święta".


http://gosc.pl/doc/2921731.Gowin-nie-zlikwiduje-gender-studies
12 Styczeń
Kacper
Witam. Nazywam się kacper. Jestem gejem. Co robić ? chodzę do kościoła ale nie pomaga. Wszystko ze mną dobrze, kocham Jezusa Chrystusa i Mariję zawsze dziewicę. Co robić ? koledzy cały czas mnie obrażają a ja nic nie zrobilem. Nawet Pan od katechezy mnie obrażał od pedała. Raz w Łodzi na Limance miałem tęczową koszulke z napisem "Homo is not bad" i mnie pobili, co robić ! , z góry dziękuje za pomoc.
26 Grudzień
Ewa
Kolejna inicjatywa. Można wejść,przeczytać i podpisać protest przeciwko ustawie o uzgodnieniu płci.
http://www.mamwplyw.pl/wesprzyj-prezydenta-w-walce-o-obrone-malzenstwa,52,k.html
8 Październik
Agata
"Powtarzaj dziecku jaką będzie pełnić funkcję w przyszłości.. " 
Będziesz tatusiem...
Będziesz mamusią... 
i to jest godność... 
28 Wrzesień