Aktualnie jesteś na niepełnej wersji portalu, aby zobaczyć wszystkie treści ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ

Sortuj wg: Najnowsze

Wiola
Prosze was bardzo kochani o modlitwe za moje zdrowie nie jest dobrze psychicznie jak i fizycznie. Jak moj stan chociax psychiczny sie polepszy obiecuje modlitwe za was
4 godzin temu
Asif
blogoslawionego dnia rzycze
7 godzin temu
Gabriela
Bądź uwielbiony Ty, w Trójcy Jedyny
    Tak niezgłębiony i niepojęty
    Ty co przebaczać umiesz wszystkie winy,
    Trzykroć wołamy: Święty, Święty, Święty.
9 godzin temu
Gabriela
Bądź uwielbiony, miłosierny Boże,
    Wszechmocny Stwórco, dobry nasz Panie.
    Cześć Ci oddajem w najgłębszej pokorze,
    W Bóstwa Twojego tonąc oceanie.
9 godzin temu
Krzysiek

“Ufność, którą w Nim pokładamy, polega na przekonaniu, że wysłuchuje On wszystkich naszych próśb zgodnych z Jego wolą. A jeśli wiemy, że wysłuchuje wszystkich naszych próśb, pewni jesteśmy również posiadania tego, o cośmy Go prosili.”  1 J 5, 14-15

 

13 godzin temu
Krzysiek
"Jes­tem głębo­ko wierzącym ateistą." Albert Einstein
13 godzin temu
Zygmunt dodał post w Polska na co dzień
http://niezalezna.pl/97509-kiedy-zdrajcy-polski-straca-wreszcie-virtuti-militari-mocny-apel-kombatantow

Skierowany do Prezydenta Andrzeja Dudy apel 35 tysięcy osób o pozbawienie orderów Virtuti Militari morderców majora Mariana Bernaciaka "Orlika", czy sygnowane przez Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie apele o odebranie tego orderu wszystkim komunistycznym zdrajcom Polski są apelami o normalność. Są absolutnie niekontrowersyjne. Pozytywna odpowiedź na apele sygnatariuszy tych  odezw należy się nie tylko żołnierzom niezłomnym, ale i młodemu pokoleniu Polaków, wychowywanemu przez wiele lat w atmosferze odgórnie zaprogramowanego kłamstwa.   Konsekwentnie:  głosy zainteresowanych służbą obcemu mocarstwu przeciwników takiej decyzji to jedynie margines - margines życia politycznego, ale przede wszystkim margines moralny.
15 godzin temu
MARIA
Wierzę, że to dla mnie wychodzisz z tego obrazu, nie chcesz być ujęty w ramki jakiejkolwiek doskonałości, nie chcesz być tylko „pamięciowym portretem” Boga. Po prostu wychodzisz, żeby dzisiaj mnie spotkać. Idziesz w miłości zawsze pierwszy. Spieszysz się, by kochać jak niewolnik, boso, prosząc o przyjęcie Daru Miłości. Wyszedłeś mi naprzeciw. Jest tylko kwestia drugiego, to znaczy mojego kroku. Ciemność przerażająca, rosnąca w oczach już i tak wielkich od strachu w tę ciemność wtopione są barwy naszego życia, szaro-niebieska codzienność przedzielana pasmem zielonej nadziei, różowiutkiej radości, pomarańczem uśmiechu, dopiero teraz widzę, że barwy mojego życia są niczym wobec Ciebie, który jesteś światłem świata, zapraszam cię - wejdź w moje życie, niech zapali się we mnie płomień Miłosierdzia. Szukasz mnie wzrokiem, Spojrzeniem pełnym miłości. Patrzysz cierpliwie, łagodnie, bez zazdrości i szukania siebie, nie unosząc się gniewem, nie pamiętając złego, wszystko zniesiesz, wszystkiemu uwierzysz, ciągle we mnie pokładasz nadzieję. Patrzysz na mnie z miłością. Mówisz gestem. Nie muszę dosięgać do jakiegoś poziomu, zyskiwać Twego uznania, oczarować Cię sobą. Akceptujesz mnie taką, jaką jestem, ciągle mi błogosławisz i ciągle przebaczasz. Odsłaniasz mi siebie, zapraszasz w sam środek miłości, tu jest moje miejsce, to miejsce mi przygotowałeś i nikt mi go nie zajmie. Wypisałeś mnie na swoich rękach. Wyryłam się raną w Twoim boku. Bolała Cię miłość do mnie, dlatego jestem jej tak pewna, o nią pragnę się oprzeć. Przytul mnie Boże. Namiot spotkania, wiązki promieni przenikające wszystko, wchodzące nieśmiało do zamkniętych serc przez dziurkę od klucza. Strumienie łaski. Tu już nie chodzi o tanie prezenty. Ty dajesz samego siebie, Ty jesteś Darem, zwracam się ku Tobie jak kwiat ku słońcu, chcę czerpać życie z Twoich promieni i proszę Cię, jak tarczą osłoń mnie swoim Miłosierdziem. JEZU, UFAM TOBIE Jezu, ufam Tobie Szyfr otwierający serce Boga na oścież. Ty jesteś Panie jedynym godnym zaufania i nie ma żadnego imienia, któremu mogę zaufać. Mój Jezu, Zbawco, Królu, moje Miłosierdzie.
1 dzień temu
Krzysiek
Czy można powiedzieć coś mądrzejszego od: "Jezu ufam Tobie" ?
1 dzień temu
Krzysiek
"Nie rozumiem, jak można nie ufać Temu, który wszystko może; z Nim wszystko, a bez Niego – nic. On Pan, nie pozwoli i nie dopuści zawstydzenia dla tych, którzy całą ufność swoją w Nim położyli" (Dz. 358).

Znalezione obrazy dla zapytania promienie boego miosierdzia
1 dzień temu