Najczęściej zadawane pytania

PARAFIE

1. Jak mogę dodać swoją Parafię?
Są dwie możliwości. Parafię można dodać w momencie rejestracji konta wybierając zamiast "Użytkownika" - "Parafię".
Można również wysłać wiadomość z prośbą z danymi swojej parafii do użytkownika "Twoja Parafia" lub na e-mail info@twojaparafia.pl. Administrator wprowadzi wtedy ręcznie dane parafii i nada miano moderatora parafii osobie zgłaszajacej.

2. Czy  mogę zarejestrowaćnową parafię z tego samego konta e-mail'owego, dla którego założyłem konto zwykłego użytkownika?
Przy samodzielnej rejestracji konta parafii, użytkownik powinien podać inny adres e-mail niż ten, którego używa jako zwykły użyttwkonik portalu.

3. Czy użytkownik może należeć dokilku Parafii?

Użytkownicy portalu TwojaParafia.pl mogą być jednocześnie członkami tylko 1 parafii. 

WYDARZENIA

Czy każdy użytkownik może dodać własne wydarzenie?

Tak, każda osoba może dodać dowolną ilość wydarzeń wybierajac jedną z kategorii: Religijne, Świeckie, Inne, Pielgrzymki. Wydarzenia mogą być zamknięte lub otwarte.

GRUPY

Czy mogę założyć własną grupę? 

Tak, każdy użytkownik może założyć własną grupę. Do wyboru jest kilka kategorii, w której grupa może być zawarta. Istnieje kilka typów członkostwa: Publiczne, Tylko na zaproszenie, Prywatne. 

UŻYTKOWNICY

Czy jest możliwość dodania użytkowników do znajomych? 

Tak. Użytkowników można dodać do znajomych, zarówno wchodząć w zakłądkę "Użytkownicy", jak i wyszukując profil znajomego, klikając na specjalny przycisk.

OPINIO i NA DZIŚ

Co to za zakładki? Jak mogę z nich korzystać?

OPINIO jest mini portalem informacyjnym, na którym codziennie pojawiają się wyselekcjonowane, najświeższeinformacje z Polski, świata oraz Radia Watykańskiego. W "NA DZIŚ" znajdziesz - świętego na każdy dzień, Ewangelię i komentarz.

ZDJĘCIA I VIDEO

W jakim formacie mogę zamieszczać zdjecia i pliki video?

Zdjęcia powinny mieć format jpg, bmp lub gif.
Filmy odtwarzane są w formatach: wnv, mp4 i avi.

FILM TP

Czy jako zwykły użytkownik mogę dodać film do zakładki "FilmyTP"?

W tej zakładce znajdują się jedynie filmy nagrywane przez portal TwojaParafia.pl, do których posiadamy pełne prawa autorskie. Są tom.in. wywiady ze znanymi osobami.

------------------------------------------------

Masz więcej pytań? Napisz do nas!