Aktualnie jesteś na niepełnej wersji portalu, aby zobaczyć wszystkie treści ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ

Kacper dodał post w STOP GENDER
Witam. Nazywam się kacper. Jestem gejem. Co robić ? chodzę do kościoła ale nie pomaga. Wszystko ze mną dobrze, kocham Jezusa Chrystusa i Mariję zawsze dziewicę. Co robić ? koledzy cały czas mnie obrażają a ja nic nie zrobilem. Nawet Pan od katechezy mnie obrażał od pedała. Raz w Łodzi na Limance miałem tęczową koszulke z napisem "Homo is not bad" i mnie pobili, co robić ! , z góry dziękuje za pomoc.
26 Grudzień
26 Grudzień Łucja Agnieszka Zaremba

Być sobą samo bycie gejem nie jest niczym złym, ale podejmowanie czynności gejowski może przysporzyć kłopotów. Koledzy i katecheta są po prostu źle wychowani.

26 Grudzień Michał Tężyński

Zaakceptować siebie,takim jakim jestem. Wiele osób,ma z tym problem. Też do nich należę. I zdaniem,idiotów się nie przejmować. Jeśli ktoś cię,obraża to ma problem,z sobą. Z kwestii religijnej to nie wiem,co napisać. Nie jestem,ani księdzem,ani zakonnikiem. Tylko świeckim,chociaż ministrantem,lektorem,i spełniającym obowiązki Organisty i Kantora. Pozdrawiam!!!

26 Grudzień Michał Tężyński

Najgorsze,jest a to niestety CZĘSTO SIĘ ZDARZA,ŻE OSOBY UDAJĄCE WIERZĄCYCH

26 Grudzień Michał Tężyński

Krzywdzą innych.

26 Grudzień Michał Tężyński

Przez Bicie GEjów,Lesbijek,UBLIŻANIE. A sam PAPIEŻ FRANCISZEK,POWIEDZIAŁ: KIMŻE JA JESTEM

26 Grudzień Michał Tężyński

Zeby Ich Osadzac!!!

3 Sierpień Aleksandra Macioszek

nie martw sie masz nasze wsparcie )))))))))))

24 Listopad Zygmunt Miszczak

Masz nasze wsparcie (także moje), ale jeżeli naprawdę chcesz przezwyciężyć swój problem, to znajdziesz skuteczną pomoc na psychoterapii. Znajdziesz ją wówczas, o ile przed rozpoczęciem terapii sam określisz w rozmowie z terapeutą jej cel: wyleczenie z ograniczeń spowodowanych tendencjami homoseksualnymi. Jest potężna literatura świadcząca o możliwościach skutecznej pomocy ludziom, którzy mają problem podobny do Twojego. Pozdrawiam.