Aktualnie jesteś na niepełnej wersji portalu, aby zobaczyć wszystkie treści ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ

Ewa dodał post w STOP GENDER
I nie wiadomo czy smiać się czy płakać.

20-letnia Norweżka uważa się za zwierzę. „Jestem kotem uwięzionym w ciele człowieka”


Nano, 20-letnia mieszkanka Norwegii, uważa się za kota. Według kobiety, w wieku szesnastu lat zrozumiała, że tak naprawdę jest zwierzęciem. Nano syczy na psy, nie lubi wody, a także uważa, że widzi w ciemności i ma lepszy węch niż zwykły człowiek. O swoim przypadku opowiedziała telewizji NRK. Opublikowany na YouTube film ma już ponad 2,5 mln wyświetleń.

Nano rekompensuje sobie brak kociego ciała zestawem gadżetów. Na głowie nosi kocie uszy, na dłoniach kocie łapy, ma także doczepiony ogon. Niejednokrotnie zdarza się dziewczynie chodzić na czworakach. Co więcej, Nano próbuje także polować na myszy, ale jak oświadczyła, na razie jeszcze się jej nie udało.

Norweżka od lat chodzi do psychologa. Specjalista uważa, że Nano wyrośnie z tego, jednak dziewczyna jest innego zdania: „Myślę, że będę kotem już całe życie” – stwierdza 20-latka i kwituje słowami – „Taka się urodziłam”.

Sceptycznie do historii kobiety-kota podchodzi członek Family Research Council, Peter Sprigg. Sprigg w wątpliwość podaje prawdziwość zamieszczonego w internecie filmu.

„Nie mam pojęcia, czy ta historia norweskiej kobiety, która zapewnia w wideo na YouTube, że jest kotem, ma być odbierana na poważnie czy jest to po prostu oszustwo. Biorąc jednak pod uwagę dzisiejszą ‚politykę tożsamości’, nie zdziwiłbym się, gdyby miała to być prawda”.

Według członka FCR, przypadki takie jak Nano czy 50-letniego mężczyzny, który uważa się za 6-latkę są wynikiem wszechobecnej politycznej poprawności.

„Oczywiście pojawia się pokusa, by powiedzieć, że to jest śmieszne. Można przecież zbadać jej DNA oraz anatomię ciała i na podstawie tego udowodnić, że jest człowiekiem, a nie kotem. (…) Jednak dzisiejsza polityczna poprawność nakazuje nam traktować takie oświadczenia ze śmiertelną powagą”.http://pikio.pl/20-letnia-norwezka-uwaza-sie-za-zwierze-jestem-kotem-uwiezionym-w-ciele-czlowieka-vi...
3 Luty
24 Listopad Zygmunt Miszczak

Na gruncie indywidualizmu wszystko jest w porządku i nawet nie powinno się komentować. Coś się jednak buntuje, kiedy widzi się takie poniżenie godności człowieka.